|
"URZĄD MIEJSKI W BRUSACH"
"STAROSTWO POWIATOWE CHOJNICE"
"MOTO GAWIN"
RAFAŁ GAWIN
GS BRUSY
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
WOJCIECH LUBIŃSKI
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
MIROSŁAW WARSIŃSKI
HANDEL HURT. I DETAL.
ROMAN SŁOMIŃSKI
"EVRAFISH" SP. Z O.O.
PIZZERIA "PABLO"
RESTAURACJA "STAROMIEJSKA"
TVK BRUSY
ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ
STEFAN SKWIERAWSKI
JAN GADZAŁA
ANDRZEJ WIECKI BRUSY
JAN LUBIŃSKI BRUSY
PHU "TABAT" BRUSY
dzisiaj: 207, wczoraj: 133
ogółem: 1 948 686
statystyki szczegółowe
|
|||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W DNIACH 13 I 20 LUTEGO NASI JUNIORZY
ROCZNIKA 97-98 ORAZ 94-95
UCZESTNICZYLI W TURNIEJACH HALOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ MLKS „BOROWIAK” CZERSK.
WIĘCEJ >>>>
JUNIORZY 97-98:
Grupa A:
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wierzyca Pelplin 2:3
Tęcza Brusy - Borowiak I Czersk 1:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy 1:2
Wierzyca Pelplin - Borowiak I Czersk 3:2
Tęcza Brusy - Wierzyca Pelplin 2:4
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak I Czersk 0:1
Tabela:
1. Wierzyca Pelplin - 9 pkt
2. Borowiak I Czersk - 6 pkt
3. Tęcza Brusy - 3 pkt
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański - 0 pkt
Grupa B:
Grom Więcbork - Borowiak II Czersk 0:1
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak II Czersk 2:1
Grom Więcbork - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Grom Więcbork - Borowiak II Czersk 0:4
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak II Czersk 1:3
Grom Więcbork - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Tabela:
1. Borowiak II Czersk - 9 pkt
2. Kaszubia Kościerzyna - 7 pkt
3. Grom Więcbork - 1 pkt
Półfinały:
Borowiak I Czersk - Borowiak II Czersk 1:1 k.3:2
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 3:3 k.0:2
O miejsce 5:
Tęcza Brusy - Grom Więcbork 1:2
O miejsce 3:
Borowiak II Czersk - Wierzyca Pelplin 2:3
Finał:
Borowiak I Czersk - Kaszubia Kościerzyna 0:1
JUNIORZY 94-95:
Grupa A
Tęcza "Evrafish" Brusy - Kaszubia Kościerzyna 0:1
KS Mściszewice - Chojniczanka Chojnice 0:0
Tęcza "Evrafish" Brusy - KS Mściszewice 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Chojniczanka Chojnice 2:1
KS Mściszewice - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Tęcza "Evrafish" Brusy - Chojniczanka Chojnice 3:1
1. Kaszubia Kościerzyna - 6 pkt
2. Tęcza Brusy - 6 pkt
3. KS Mściszewice - 4 pkt
4. Chojniczanka Chojnice - 1 pkt
Grupa B
Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy 4:0
Centrum Pelplin - Radunia Stężyca 1:1
Borowiak Czersk - Centrum Pelplin 2:0
Wietcisa Skarszewy - Radunia Stężyca 1:4
Centrum Pelplin - Wietcisa Skarszewy 1:4
Borowiak Czersk - Radunia Stężyca 4:1
1. Borowiak Czersk - 9 pkt
2. Radunia Stężyca - 4 pkt
3. Wietcisa Skarszewy - 3 pkt
4. Centrum Pelplin - 1 pkt
Półfinały:
Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca 5:2
Tęcza "Evrafish" Brusy - Borowiak Czersk 0:3
Mecz o miejsce 7:
Chojniczanka Chojnice - Centrum Pelplin 5:0
Mecz o miejsce 5:
KS Mściszewice - Wietcisa Skarszewy 4:1
Mecz o miejsce 3:
Radunia Stężyca - Tęcza "Evrafish" Brusy 1:4
Finał:
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak Czersk 1:1 karne 3:4
Najbliższa kolejka 5 | |||||||||||||||||||||
|
TĘCZA MOTO-GAWIN BRUSY | 2:0 | LKP NOWA KARCZMA |
2015-09-12, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Gdańsk III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|